Англійська для дорослих

International House Kyiv – перший в Україні міжнародний центр якісного та результативного навчання англійській мові для слухачів усіх вікових категорій. Ми надаємо широкий спектр курсів включно з підготовкою до міжнародних мовних іспитів, а також фаховою перепідготовкою вчителів.

Наші переваги

  • Усі викладачі International House Kyiv мають кембриджські дипломи та сертифікати CELTA/DELTA про володіння сучасними методиками викладання та міжнародний досвід роботи.
  • Співвідношення українських та іноземних викладачів – 1:1.
  • Заняття проводяться виключно англійською мовою.
  • Гнучкий набір, зручний розклад, групи не більше 12 осіб.
  • Програма лояльності для постійних клієнтів.
  • Ефективне використання аутентичних підручників та онлайн ресурсів.
  • Навчальна програма IH Kyiv розроблена у відповідності до світового стандарту CEFR

Курси англійської мови International House – це Ваша унікальна можливість творити власний успіх без мовного бар’єру і швидко досягти бажаного результату. Докладніше про Всесвітню організацію International House читайте тут.

Літні розмовні інтенсиви

Інтенсивний курс для розвитку мовлення. Курс передбачає комплекс вправ та завдань для розвитку словникового запасу, активації пасивних знань та подолання мовного бар‘єру.

08:00 – 09:30 (1,5 год.) Пн-Пт (15 год.) 1466 грн
10:00 – 12:00 (2 год.) Пн-Пт (20 год.) 1707 грн
13:00 – 14:30 (1,5 год.) Пн-Пт (15 год.) 1214 грн
19:00 – 21:00 (2 год.) Пн-Чт (16 год.) 1920 грн

Заняття проводяться у школі IH на КПІ (вул. Ванди Василевської, 7)

Запис на співбесіду

Загальна англійська мова

Курси загальної англійської для слухачів усіх рівнів. International House гарантує швидкий прогрес у вивченні мови та впевнене володіння нею.

Ми допоможемо Вам досягти визначеної мети незалежно від Ваших мовних потреб та віку, адже середовище навчання в IH Kyiv сприйяє швидкому прогресу.

Підготовка до міжнародних іспитів з англійської

International House проводить професійну та якісну підготовку до міжнародних тестів, розроблених Кембриджським університетом (IELTS, KET, PET, FCE, CAE, CPE) — найбільш розповсюджених мовних іспитів в світі. Ми забезпечуємо наших слухачів всією реєстраційною та практичною інформацією щодо порядку складання іспиту та ін.

Кембриджські сертифікати, які отримують кандидати, що успішно склали іспит, визнаються численними міжнародними університетами, компаніями та освітніми установами як безсумнівне підтвердження міжнародно-визнаних стандартів володіння мовою.

Ділова англійська

Курс бізнес-англійської розрахований на тих, хто планує працювати або вже працює у сфері бізнесу та потребує вдосконалення мови для кар`єрного зростання.

Курс Business English Skills (Basic and Higher)

Гарантоване вивчення до

  • 1500 нових слів та словосполучень
  • 500 найуживаніших фраз та висловів

Модульні курси бізнес-англійської

Крім цього, спеціально для ділових людей, які хочуть швидко та ефективно навчатися, проходять практичні заняття на Модульних бізнес курсах.

Розроблені висококваліфікаваними викладачами, що розуміються на бізнесі, курси складаються з 3 тематичних модулів: «Ділові презентації», «Ділове письмо» та «Пошук роботи».